szwalnia malopolska przeszywanie toreb przeszywanie smyczy przeszywanie poduszek producent wkladow do poduszek kulka silikonowa cikowice klaj tarnow oswiecim krakow wieliczka szwalnia polsk (8)

O NAS

Szwalnia Usługowa Progres powstała w 2006 r. Początkowo przeszywaliśmy odzież roboczą od kelnerskich zapasek po spodnie i kurtki oraz galanterię pościelową. W 2015 r. rozbudowaliśmy park maszynowy o dodatkowe stębnówki, owerloki 3 i 5-cio nitkowe oraz ryglówki – przystosowane do szycia toreb. Posiadamy także stół krojczy o długości 6 m. 
Jesteśmy młodą, kreatywną i dobrze wykwalifikowaną grupą szwaczek. Nasz Zespół jest bardzo liczny, dzięki czemu wszystkie zamówienia realizujemy w krótkim czasie i z najwyższą starannością.
Wykonujemy przeszycia ekspresowe – posiadamy duże moce przerobowe. 

Jesteśmy profesjonalistami. Obecnie specjalizujemy się w przeszywaniu toreb, worków, workoplecaków oraz rożnych opakowań materiałowych. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Dedykujemy swoje produkty wszystkim firmom, którym zależy na wysokiej jakości wykonania tekstylnych gadżetów reklamowych, takich jak:
smycze
torby z tyveku
torby bawełniane
torby wykonane z siatek mesh

Jesteśmy profesjonalistami – jako szwalnia usługowa dysponujemy własnym transportem.
Zamówienia dostarczamy na terenie całej Polski i wszystkich krajów Unii Europejskiej.

Produkujemy z gotowych formatek wymagających przeszycia, lecz szycie od podstaw (wykroje na zamówienie) nie stanowi dla nas problemu. W celu identyfikacji odbiorcy z marką Klienta – wszywamy również metki do gotowych dostarczonych przez Klienta wyrobów.
Całość naszej produkcji wraz z logistyką transportu znajduje się w Cikowicach niedaleko Kopalni Soli w Bochni

Dajemy drugie życie niepotrzebnym banerom reklamowym – powstałe z nich torby, są odporne na zniszczenia i trwałe kolorystycznie.

Jesteśmy także producentem wsadów do poduszek. Wsady wypełniamy kulką silikonową pierwszego gatunku, która przypomina strukturą naturalną wełnę. 

Od rolki materiału po pakowanie i transport! 
Zapraszamy do współpracy

Zespół Szwalni Progres

Zaplecze produkcyjne Szwalni Progres